Kancelaria Adwokacka w Gliwicach

Obecnie system prawny w Polsce jest dosyć skomplikowany. Bez profesjonalnego wsparcia bardzo ciężko jest nie zginąć w gąszczu przepisów, mieć świadomość wszystkich przysługujących nam praw i uzyskać korzystny wyrok – wspomina Adwokat z Gliwic.

Oferta kancelarii prawnej w Gliwicach

Świadcząc nasze usługi mamy przede wszystkim na uwadze dobro klienta. Zawsze działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa i etyką zawodową. Do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalną starannością. Zgłaszając się do nas ze swoim problemem, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą dyskrecję i pełne zaangażowanie.

Do każdego zlecenia staramy się podchodzić w sposób profesjonalny. Nie muszą Państwo obawiać się, że wizyta w kancelarii adwokackiej będzie oznaczała dla Państwa trudne do zaakceptowania koszta. Na początku adwokat z naszej kancelarii pozna Państwa sytuację i poinformuje, z jakimi kosztami będą wiązały się poszczególne usługi prawne. Warto pamiętać o tym, że skorzystanie z porady prawnej nie zobowiązuje Państwa do zaangażowania adwokata do reprezentacji przed sądem w czasie rozprawy.

Prawo cywilne spadkowe rodzinne ubezpieczeń karne

Kancelaria adwokacka w Gliwicach zatrudnia doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, między innymi:


– prawie cywilnym
– prawie spadkowym
– prawie rodzinnym
– prawie ubezpieczeń
– prawie karnym.

Oferujemy różne formy pomocy prawnej, zarówno w ramach stałego zlecenia współpracy, zastępstwa procesowego, czy też doraźnej porady prawnej lub pomocy przy przygotowaniu pism procesowych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.